לחזור לעצמי

האם אתה מרגיש שאתה מתפקד על "הטייס האוטומטי"? אתה במשבר? נמאס לך? כואב לך שהחיים "בורחים" לך ואתה לא מגשים חלומות ישנים? כבר לא כיף לך? גם אם אין לך דיכאון עמוק או התפרצויות זעם בלתי נשלטות, כשאתה מרגיש שמשהו לא בסדר בחיים שלך, גם הגוף שלך מרגיש את זה. החדשות הטובות הן, שהוא יכול לעזור לך לחזור לעצמך.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בשטף האירועים של החיים, גברים רבים נוטים לשכוח את עצמם ולהיות מה שמצפים מהם להיות: ללמוד, לעבוד, למלא את החובות כלפי המשפחה, ואפילו כשהם מבלים הם עסוקים בחברה שסביבם. אבל לכל דבר יש מחיר. לפעמים יש תחושת חוסר סיפוק ואובדן משמעות, לפעמים יש כאבים במקומות שונים בגוף, ולפעמים אנחנו מרגישים שהלכנו לאיבוד. המפתח שלנו כדי לחזור לעצמנו ולגלות מי אנחנו באמת הוא הגוף.

הגוף אינו מופרד מהנפש. כאשר אנחנו נמצאים בשיחה מלחיצה, לא נשים לב בדרך-כלל לתנוחת הגוף שלנו, אבל בסוף השיחה אנו עלולים לחוש שהצוואר תפוס, או שיש לנו כאב ראש. קורה גם ההיפך: אנחנו יכולים ללבוש בגד עם תווית ש"מנסרת" לנו בעורף, ולא לשים לב לכך שמשהו בגוף גורם לנו לתחושת עצבנות נפשית. ידע עתיק יומין שאומת גם בדורנו מראה, שאם מקשיבים לגוף שלנו בצורה עמוקה, באמצעות נשימות, התמקדות, סריקת גוף, וטכניקות טיפוליות נוספות, גופנו יספר לנו מה באמת מתאים לנו, מה אנחנו מרגישים ולאן אנחנו שואפים. 

בקליניקה תוכל להתנסות בטכניקות מיוחדות של חיבור לגוף והתבוננות בתחושות וברגשות ואולי בפעם הראשונה בחיים, יעלה ויבוא העצמי שלך שמוסתר עמוק מתחת לחובות ולדרישות החברתיות.

אולי יעניין אתכם גם...

טיפול אישי לגברים

להתפתח בזוגיות

מרגיש חנוק בתוך הזוגיות, או אולי אתה דווקא נמנע מקשר כדי לא להיחנק? מתקשה ליצור מערכות יחסים חדשות? או אולי נמאס לך להיות מאלה שמחליפים בנות זוג ולא בונים קשר ארוך טווח? למקרים השונים האלה יש מכנה משותף אחד: אתה. הכול בידיך. אם תוכל להרגיש חופשי ולא לכוד, הדבר ישפיע גם על יכולתך לפתח ולהחזיק זוגיות מהנה, יציבה ומוצלחת יותר. איך עושים זאת?

טיפול אישי לגברים

להפחית חרדה

מרגיש שאתה מתאבן? מרגיש חום/קור? מזיע בכפות הידיים? רועד? או שאין לך נשימה? זה כנראה לא התקף לב אלא התקף חרדה. כ-10% מאוכלוסיית העולם חווים חרדה. ככה זה. העולם שבו אנחנו חיים כעת הוא ממש מאתגר. אבל יש מענים טובים לתחושות הנוראות האלה. קראי עוד….