להתפתח בזוגיות

מרגיש חנוק בתוך הזוגיות, או אולי אתה דווקא נמנע מקשר כדי לא להיחנק? מתקשה ליצור מערכות יחסים חדשות? או אולי נמאס לך להיות מאלה שמחליפים בנות זוג ולא בונים קשר ארוך טווח? למקרים השונים האלה יש מכנה משותף אחד: אתה. הכול בידיך. אם תוכל להרגיש חופשי ולא לכוד, הדבר ישפיע גם על יכולתך לפתח ולהחזיק זוגיות מהנה, יציבה ומוצלחת יותר. איך עושים זאת?

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

למרות הקידמה והניסיונות לשוויון חברתי בין נשים לגברים, עדיין ישנן בחברה שלנו תפיסות שנשים מחפשות רק אהבה וגברים מחפשים רק סקס. אך האמת היא הרבה יותר מורכבת. לגברים קשה לפעמים לדעת מה הם באמת רוצים ומרגישים, ועוד יותר קשה להם למצוא דרכים לבטא את זה. יש גברים שעובדים קשה ומרגישים שהם לא מקבלים את מה שהם צריכים מבת הזוג, שאין להם תמיכה, שלא מבינים אותם. אחרים נמנעים מקשר בגלל חשש מפגיעה, או מחוסר רצון להתחייב.

חשוב למצוא את הדרך להרגיש חופשי לדבר על הדברים, בלי להיתקל בביקורתיות. אפשר לעשות זאת בצורה דיסקרטית, בסביבה טיפולית בטוחה ואוהדת. אין לי ספק שבכל אחד ישנם צדדים אשר ראויים להערכה ולאהבה, אבל אולי בגלל אתגרי החיים אנחנו שוכחים כיצד להתבונן בעצמנו בנחת, בסבלנות ובפתיחות. נגלה איך אפשר לבטא את עצמנו טוב יותר בתוך הזוגיות, והאם כדאי לנהוג אחרת. נבדוק כיצד להביא את בת הזוג להבין אותנו, איך ניצור יחסי אמון והדדיות, ובעיקר, איך להיות מאושרים ושלמים עם עצמנו בתוך הזוגיות.

אולי יעניין אתכם גם...

טיפול אישי לגברים

לשפר יחסי עבודה

אתה מרגיש בודד בעבודה. מרגיש שהבוס "דופק" אותך. קשה לך לקבל שיתוף פעולה מהצוות. לא מקשיבים לך, לא מעריכים את היכולות שלך, לא אכפת להם מה אתה מרגיש. יחסי אנוש לא תקינים במקום העבודה פוגמים בהנאה ומשבשים את התפתחותנו המקצועית והתקדמותנו בארגון. לפעמים נכנסים כך לסוג של משבר, אבל אין סיבה להשלים עם המצב!

טיפול אישי לגברים

לחזור לעצמי

האם אתה מרגיש שאתה מתפקד על "הטייס האוטומטי"? אתה במשבר? נמאס לך? כואב לך שהחיים "בורחים" לך ואתה לא מגשים חלומות ישנים? כבר לא כיף לך? גם אם אין לך דיכאון עמוק או התפרצויות זעם בלתי נשלטות, כשאתה מרגיש שמשהו לא בסדר בחיים שלך, גם הגוף שלך מרגיש את זה. החדשות הטובות הן, שהוא יכול לעזור לך לחזור לעצמך.